ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду плану зонування території міста Новомосковськ та врахування пропозицій громадськості

Зонінг міста Новомосковська створено з метою:

- регулювання планування та забудови територій з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів;

- раціонального використання території населеного пункту;

- забезпечення вільного доступу громадян до інформації стосовно розвитку населеного пункту, взаємоузгодження державних інтересів, громади та інвесторів;

- забезпечення сумісності забудови окремих ділянок з оточуючою забудовою та землекористуванням;

- вдосконалення мережі соціально-культурного та побутово-торгівельного обслуговування населення;

- збереження об’єктів культурної спадщини та об’єктів природно заповідного фонду.

Основні техніко-економічні показники:

Графічні матеріали з відображенням встановлених планом зон, план червоних ліній магістральних вулиць, пояснювальна записка.

Замовник – виконавчий комітет Новомосковської міської ради.

Розробник – ТОВ « ІНСТИТУТ ХАРКІВПРОЕКТ».

З планом зонування можна ознайомитись за адресою:м. Новомосковськ, вул. Українська, 12, відділ містобудування та архітектури та на офіційному веб-сайті Новомосковської міської ради.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури  Майстренко І.В. тел.7-57-41.

Обговорення  проводиться в місячний термін з моменту його об’яви. А саме з 9 листопада по 9 грудня 2017р.

Пропозиції та зауваження  щодо розробленого плану зонування надсилати до виконавчого комітету Новомосковської міської ради за адресою: вул. Гетьманська, 14, на ім’я  в.о. міського голови Горошко С.Г., телефон для довідок 7-98-42 (відділ містобудування та архітектури).

Пропозиції надаються в термін, визначений для обговорення п.11 «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Наказом Кабінету Міністрів України  № 555, особами, які визначені п. 7 «Порядку», та розглядаються відповідно пп.9,10, «Порядку».

План зонування м. Новомосковськ Дніпропетровської області (зонінг)

Пояснювальна записка