Про погодження Програми соціально - економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2018 рік

Програма соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2018 рік розроблена відповідно до вимог законів України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням оцінки реального стану економіки міста, на основі аналізу виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку міста в 2017 році та цілей і заходів, визначених затвердженими місцевими програмами.

Показники  соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2018 рік сформовано за прогнозами управлінь, відділів міськвиконкому, структурних підрозділів міста.

Основною метою Програми є створення умов для забезпечення стабільного економічного зростання, модернізації інфраструктури міста, поліпшення бізнес-клімату та створення сприятливих умов для залучення інвестицій, підвищення стандартів життя та ефективності соціального захисту населення.

Розглянувши основні показники програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2018 рік та керуючись ч.1 абз. «а» п.1 ст.27  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет  міської ради

ВИРІШИВ:

1.Узгодити програму соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2018 рік (додатки 1,2,3,4) та направити її в установленому порядку на затвердження до міської ради.

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань економічного розвитку, ринкових реформ та підприємництва Морозова К.М.

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                                    С.Г.Горошко