Про продовження терміну дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами від 28.11.2012 р. № 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174 ТОВ «АТБ - Маркет»

Розглянувши заяви товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ - Маркет», керуючись ст. 144 Конституції України, ст. 16 Закону України «Про рекламу», п. а п/п 13 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» зі змінами та доповненнями, «Правилами розміщення та демонтажу зовнішньої реклами у м. Новомосковську», затвердженими рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 23.03.2016 р. № 161, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Продовжити ТОВ «АТБ - Маркет» термін дії дозволів від 28.11.2012 р. № 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, (щитові, двосторонні рекламні вказівники на електроопорі, S = 2,16 м²) за адресами:

- вул. Гетьманська, навпроти Автомагазину на електроопорі;

-вул. Гетьманська, навпроти магазину «Вернісаж - Стройматеріали» на електроопорі;

- вул. Гетьманська, навпроти магазину «Стройцентр» на електроопорі;

- вул. Сучкова, навпроти ДАЇ на електроопорі;

- вул. Сучкова, навпроти магазину «Варус» на електроопорі;

- на перех. вул. Паланочна та пл. Перемоги, навпроти магазину «Кафель - Сантехніка» на електроопорі;

- пл. Перемоги, в кінці мосту на електроопорі, терміном на 1 (один) рік.

2. ТОВ «АТБ - Маркет» в п’ятиденний термін укласти з виконавчим комітетом Новомосковської міської ради додаткові угоди до договорів на тимчасове користування місцем розміщення зовнішньої реклами на період надання дозволів.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на відділ з питань інвестицій та реклами (Надточеєва В. А.), контроль – заступника Новомосковського міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва - Морозова К. М.

В. о. міського голови,

секретар міської ради                                  С. Г. Горошко