ХІІ сесія VIІ скликання

Про внесення змін до рішення міської ради від 16.03.2017 року № 366 «Про передачу прав Замовника по об’єкту «Реконструкція площі ім. Леніна (площа Героїв) в м. Новомосковську (І та ІІ черги будівництва). Корегування»

Керуючись ст. 25, 26 Законом  України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.89, ст.93 Бюджетного кодексу України, на підставі рішення Дніпропетровській обласної ради від 14.07.2017 року № 188-9/ VII  «Про внесення змін до рішення обласної ради від 02 грудня 2016 року № 116-7/ VII «Про обласний бюджет на 2017 рік» та розпорядження голови ОДА від 03.08.2017 року Р-357/0/3-17 «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 14.07.2017 № Р-337/0/3-17» щодо визначення департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації головним  розпорядником коштів бюджетної програми по об’єкту «Реконструкція площі Героїв в м. Новомосковську (І та ІІ черги будівництва)». Коригування, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Викласти пункт 1 рішення Новомосковської міської ради від 16.03.2017 року № 366 «Про передачу прав Замовника по об’єкту «Реконструкція площі ім. Леніна (площа Героїв) в м. Новомосковську (І та ІІ черги будівництва). Корегування» в наступній редакції: передати права Замовника департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації по об’єкту «Реконструкція площі Героїв в м. Новомосковську(І та ІІ черги будівництва)». Коригування.

2. Викласти пункт 2 рішення Новомосковської міської ради від 16.03.2017 року № 366 «Про передачу прав Замовника по об’єкту «Реконструкція площі ім. Леніна (площа Героїв) в м. Новомосковську (І та ІІ черги будівництва). Корегування» в наступній редакції: управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради передати  департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації безкоштовно проектно-кошторисну документацію по об’єкту «Реконструкція площі Героїв в м. Новомосковську(І та ІІ черги будівництва)». Коригування.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу міста Ю.В.Карачевцева.

Секретар міської ради                                                                        С.Г. Горошко