Про відзначення новорічно-різдвяних свят 2017-2018 рр. у м. Новомосковську

З метою створення необхідних умов для відпочинку та оздоровлення дітей, збереження національних традицій, змістовного дозвілля мешканців та гостей Новомосковська під час новорічних та різдвяних свят 2016-2017 років, керуючись ст..40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити склад оргкомітету з питань підготовки та проведення новорічно-різдвяних свят 2017-2018 рр. у м. Новомосковську (Додаток №1).

2. Управлінню освіти, управлінню культури, молоді, національностей і релігій, комітету у справах сім’ї та молоді, управлінню праці та соціального захисту, територіальному центру соціального обслуговування, службі у справах дітей, комітету з фізичної культури і спорту підготувати план святкових заходів та сформувати списки дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з обмеженими можливостями, дітей військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей із сімей учасників АТО, дітей із сімей переміщених з тимчасово окупованих територій, дітей які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітей, що знаходяться під час святкування на стаціонарному лікуванні в медичних установах міста, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей, що навчаються на інтернатному відділенні ЗОШ №7, дітей ветеранів війни в Афганістані, дітей-учасників творчих самодіяльних колективів, дітей-спортсменів, які досягли успіхів та активістів учнівського самоврядування, переможців міських та обласних предметних олімпіад, творчих конкурсів, дітей дитячих будинків сімейного типу, дітей з прийомних сімей для отримання новорічних подарунків та залучення цих дітей до участі у святкових заходах.

3. Встановити граничний вік дітей для отримання подарунків до 14 років.

4. Затвердити кошторис витрат управління культури, молоді, національностей і релігій на проведення міських новорічно-різдвяних свят 2017-2018 рр. (Додаток №2).

5. Новомосковському відділу поліції  Головного Управління  Національної поліції в Дніпропетровській обл. (Чіпець О.І.) забезпечити посилену охорону правопорядку під час проведення масових новорічно-різдвяних свят.

6. Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва, начальнику відділу архітектури та містобудування, комітету з питань торгівлі та побутового обслуговування забезпечити святкове оформлення вулиць і площ міста, об’єктів реклами, підприємств торгівлі та громадського харчування.

7. Комбінату комунальних підприємств (Пивоваров С.Г.) забезпечити посилене

прибирання місць проведення святкових заходів.

8. Координацію з питань виконання даного рішення покласти на начальника управління культури, молоді, національностей і релігій Шаликіна В.П.

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Карачевцева Ю.В. та заступника міського голови Ляшок В.М.

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                                    С.Г. Горошко