Облікова картка
Форма зберігання документа:
Паперова

№574 від 27.10.2017

Про затвердження заходів та завдань щодо забезпечення виконання «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2017 рік» по КП «НККП» на 2017 рік

З метою належного  утримання об’єктів транспортної інфраструктури міста, керуючись ст. 27 та пп. 1 п. «а» ст. 30 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Внести зміни до заходів щодо реалізації «Програми соціально – економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2017 рік» по КП «НККП» на 2017 рік по КПК 4016650 «Утримання і розвиток інфраструктури доріг» затвердженого рішенням виконавчого комітету № 445 від 16.08.2017 р., викласти їх у новій редакції (додаток  № 2).

2. Комунальному підприємству «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» (Директор Пивоваров С.Г.) забезпечити в 2017 році виконання заходів щодо реалізації «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2017 рік» по КП «НККП» в обсягах, затверджених у бюджеті м. Новомосковська на 2017 рік.

3. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Новомосковської міської ради  забезпечити фінансування заходів щодо реалізації «Програми соціально-економічного та розвитку м. Новомосковська на 2017 рік» в обсягах, затверджених у бюджеті м. Новомосковська на 2017 рік.

4. Координацію роботи покласти на начальника управління ЖКГ та КБ Сігіду С.Ю., контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань народно – господарського комплексу міста Карачевцева Ю.В.

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                 С.Г.  Горошко