Ремонт медичних закладів на постійному контролі міської влади

Проведення ремонтних робіт у медичних закладах міста в поточному році було заплановано ще при затвердженні бюджету міста на 2017 рік. Наразі закінчено ремонтні роботи в пологовому відділенні, приміщенні амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2 (вул. Сучкова, 40, ІІ поверх), замінено лінолеум у дитячому відділенні, відремонтовано дах терапевтичного корпусу. Ведуться роботи в приміщенні амбулаторії загальної практики сімейної медицини №3 (вул. Сучкова, 40, ІІІ поверх), в частині хірургічного та будівлі інфекційного та кардіологічного відділень.

Всі роботи ведуться під постійним контролем міської влади. Щотижня заступником міського голови – начальником фінансового управління Тетяною Даковою на зазначених об’єктах проводяться оперативні наради з метою дотримання строків виконання робіт підрядними організаціями та поліпшення умов перебування пацієнтів в медичних закладах міста.

Минулої п’ятниці така оперативна нарада проведена в хірургічному та кардіологічному відділеннях.

У хірургічному відділенні вже повністю замінено системи електро-, тепло- та водопостачання, вікна, двері, виконано нову підлогу, викладено кахлем стіни та підлогу, а також поштукатурено стіни медичних кабінетів та коридору. Мешканці міста вже в середині грудня отримають практично нові діагностичні палати в хірургічному корпусі. На нараді за присутності головного лікаря КЗ «Новомосковська центральна міська лікарня» ДОР Юрія Письменного, завідуючого хірургічного відділення Миколи Сердюкова представники підрядної організації отримали завдання щодо завершення робіт у визначені договором строки.

Будівля кардіологічного та інфекційного відділень цього року ремонтується за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів. Обсяг субвенції з державного бюджету складає 5 млн. грн. Управлінням житлово-комунального-господарства та капітального будівництва проведено процедуру закупівлі за бюджетні кошти по цьому об’єкту. Станом на 27 жовтня підрядником проведено заміну вікон, ведуться роботи по капітальному ремонту даху. На наступному тижні планується ремонт систем каналізації та водопостачання. Зазначена будівля за свій 100-річний період існування практично не ремонтувалася. Всі роботи на об’єкті ведуться під технічним наглядом.

Такі оперативні наради будуть проводитись щотижнево, інформацію про хід виконання робіт буде надаватися громадськості міста.

Фото події