Про затвердження пропозицій та календарного плану щодо реалізації міської Програми соціально – економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2017рік (по виконавчому комітету Новомосковської міської ради)

ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою відкритості та прозорості діяльності органів місцевого самоврядування у місті Новомосковську, відповідно рішення міської ради від 20.10.2017 року № 425 «Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12. 2016 року № 219 «Про бюджет м.Новомосковська на 2017 рік», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1.Затвердити у новій редакції пропозиції та календарний план щодо реалізації Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2017 рік (по виконавчому комітету Новомосковської міської ради, КПК 0310170 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів» та КПК 0318370 «Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів») (додаток 1,2).

2.Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на головного бухгалтера –Л.Г.Терханову .Контроль на керуючого справами -А.С.Чуднівець.

В.о.міського голови,

секретар міської ради                                                                           С.Г. Горошко