м.Новомосковськ: Виявлено 100 одиниць вибухонебезпечних предметів

24 жовтня поточного року о 15:20 до служби порятунку «101» від працівника охорони корпорації “ІН- Фуд” розташованої по вулиці Зіни Білої в місті Новомосковську надійшло повідомлення про те, що під час проведення будівельних робіт біля корпорації “ІН- Фуд” було знайдено предмети, орієнтовно схожі на застарілі боєприпаси.

25.10.2017 року о 16:00 фахівцями піротехнічної групи аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області місце події обстежено, виявлено та ідентифіковано як застарілі боєприпаси для малокаліберних автоматичних гармат калібру 23 міліметри в кількості 100 одиниць.

Вибухонебезпечні предмети вивезено за межі населеного пункту та о 18:00 знешкоджено на підривному майданчику.

Рятувальники попереджають громадян бути вкрай обережними при виявленні вибухонебезпечних предметів, не намагайтесь їх перевертати, переносити в інше місце, а тим більше розбирати. У разі небезпеки одразу телефонуйте 101.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення