Облікова картка
Форма зберігання документа:
Паперова

№176-р від 02.10.2017

Про заходи по виконанню Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання»

Керуючись статями 42,50 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», на виконання Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» в подальшому Закон, розпоряджень Антимонопольного комітету України від 28.12.2015 №43-рп «Порядок, форми та вимоги щодо подання Антимонопольному комітету України інформації про чинну державну допомогу суб’єктам господарювання» (в подальшому – Порядок), від 04.03.2016 №2–рп «Про затвердження Порядку подання та оформлення повідомлень про нову державну допомогу та про внесення змін до умов чинної державної допомоги» (в подальшому – Порядок 1), розглянувши лист Антимонопольного комітету України від 03.08.2017 №500-08-1/01-8373 «Про набрання чинності Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання»

ВВАЖАЮ ЗА НЕОБХІДНЕ:

1. Керівникам структурних підрозділів, начальникам управлінь та відділів виконавчого комітету міської ради :

- при підготовці проектів рішень Новомосковської міської ради та виконавчого комітету,  про надання державної допомоги суб’єктам господарювання, які підпадають під дію Закону, попередньо повідомляти про нову державну допомогу Антимонопольний комітет України в порядку передбаченому статтею 9 Закону та Порядком:

- при підготовці проектів рішень  Новомосковської міської ради та  виконавчого комітету, про внесення змін до умов чинної державної допомоги повідомляти Антимонопольний комітет України щодо внесення змін, якщо вони можуть істотно вплинути на рішення Антимонопольного комітету України про допустимість державної допомоги для конкуренції, зокрема в разі, якщо вони стосуються мети, строків, обсягу, джерел фінансування та отримувачів державної допомоги.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління Т.Д. Дакову.

В.о.міського голови,

секретар міської ради                                            С.Г.Горошко