В Новомосковську відбулися урочистості до Дня працівників освіти

Сьогодні, 28 вересня, в приміщенні міської ради відбилися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти.

На святі були присутні представники міської влади, депутати міської ради, ветерани педагогічної праці, педагоги та мешканці міста.

З нагоди професійного свята освітян міста привітав секретар міської ради. Сергій Горошко відзначив вагому роль вчителя у вихованні підростаючого покоління, подякував педагогам міста за відданість професії, мудрість і терпіння, за натхненну працю на благо рідного краю і всієї України. Сергій Григорович побажав учителям добра, миру, достатку та щасливої долі.

Кращих педагогів міста за високий професіоналізм, сумлінну працю та вагомий особистий внесок у розвиток освіти було відзначено знаками «Відмінник освіти», Подяками Міністерства освіти і науки України, грамотами, подяками міського голови та подяками управління освіти.

Також до привітань приєдналася начальник управління освіти Ольга Павлік.

Зі святковою програмою виступили творчі колективи, вихованці шкіл та дошкільних навчальних закладів міста.

Фото події