Облікова картка
Форма зберігання документа:
Паперова

№167-р від 22.09.2017

Розглянувши колективну заяву мешканців житлового будинку №45  по вул. Сучкова м. Новомосковська до виконавчого комітету Новомосковської міської ради стосовно утворення на прибудинковій території багатоквартирного будинку стихійної автомобільної стоянки, блокування дворового проїзду залізобетонними плитами без будь яких дозволів  власниками житла, співвласниками будинку №54 по вул.Сучкова, керуючись  ст. 146 «Конституції України», ст. 42, 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельним Кодексом України, Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про благоустрій населених пунктів» та Правилами благоустрою м. Новомосковська, затвердженими рішенням сесії Новомосковської міської ради від 10.07.2015 р. №1301,

ВВАЖАЮ ЗА НЕОБХІДНЕ:

1. Створити робочу групу для перевірки законності утворення стихійної автомобільної стоянки, блокування дворового проїзду залізобетонними плитами без будь яких дозволів  власниками житла, співвласниками будинку та затвердити її склад згідно додатку -1.

2. Робочій групі:

- провести цільову перевірку щодо законності  утворення автомобільної стоянки, блокування дворового проїзду залізобетонними плитами без будь яких дозволів  власниками житла, співвласниками будинку;

- за результатами перевірки скласти відповідний акт та надати для ознайомлення до 01.10.2017 року.

3. Директору КП «НККП» С.Г.Пивоварову за результатами перевірки, відповідно до висновків робочої групи, (в разі необхідності) вжити заходи примусового усунення несанкціонованої автомобільної стоянки та деблокувати дворовий проїзд будинку №54 по вул.Сучкова.

4. Головному спеціалісту інспекції з благоустрою управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва, в разі виявлення порушень в межах своїх повноважень, скласти протокол про адміністративне правопорушення.

5. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби (Хорішко І.В.) опублікувати дане розпорядження на офіційному веб-сайті Новомосковської міської ради.

6. Секретарю робочої групи – довести до відома членів робочої групи про прийняте розпорядження.

7. Координацію роботи по виконанню даного розпорядження покласти на першого заступника Новомосковського міського голови з питань народно-господарського комплексу  міста Карачевцева Ю.В., контроль залишаю за собою.

В.о. міського голови,                                                           С.Г. Горошко

секретар міської ради