Відбулося чергове засідання виконкому

20 вересня під головуванням виконуючого обов’язки міського голови Сергія Горошка відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новомосковської міської ради. На розгляд було винесено понад 60 питань, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

Перший заступник міського голови з питань народно-господарського комплексу міста Юрій Карачевцев доповів про хід виконання заходів з підготовки житлово-комунального господарства та соціальної сфери м. Новомосковська до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 р.р.

Станом на 07.09.2017 фактично підготовлено 8 котелень, що складає 100% та 23,7 км теплових мереж, що складає 100%.

Акти готовності котелень до опалювального сезону 2017-2018р. підписані інспекцією Держенергонагляду. Отримано також акт готовності КП «Новомосковськтеплоенерго» до опалювального періоду.

Станом на 07.09.2017р. до роботи в осінньо-зимовий період підготовлено 100% об’єктів соціальної сфери: 18 шкіл, 9 дитячих садків та 3 лікарні.

Підготовлено 211 багатоквартирних будинків комунальної власності (100 % від загальної кількості) та 55 багатоквартирних будинків ЖБК та ОСББ (85% від загальної кількості).

Під час обговорення питання Сергій Горошко зазначив, що заборгованість населення за спожиті послуги теплопостачання становить 15 млн. 220 тис. грн., що ставить під загрозу початок опалювального сезону в місті.

Також було затверджено мережу закладів освіти міста на 2017-2018 навчальний рік. Як доповіла начальник управління освіти Ольга Павлік, у 2017-2018 навчальному році до занять приступило 7338 учнів, що на 185 учнів більше, ніж у минулому році.

У СЗШ №8 та № 15 організовано інклюзивне навчання для 19 дітей шкільного віку з порушеннями фізичного і психічного розвитку, в СЗШ №8 функціонує 2 спеціальні класи для 12 дітей з розумовою відсталістю.

Станом на 1 вересня у 9 дошкільних навчальних закладах та 3 дошкільних підрозділах виховується 2304 дитини.

Важливим стало прийняття рішення про відкриття додаткової групи для 25-ти дітей дошкільного віку на базі НВК №17, що значно поліпшить стан охоплення дошкільною освітою дітей мікрорайону Животилівка.

Для задоволення потреб учнів шкіл міста у творчій самореалізації діють 2 позашкільні навчальні заклади: центр позашкільної роботи (84 групи, в яких займаються 1200 дітей) та дитячо-юнацька спортивна школа (29 груп, в яких займається 473 дитини).

Також було розглянуто та затверджено проекти, що стосуються сфер житлово-комунального господарства, архітектури, економічного розвитку, надання матеріальної допомоги мешканцям міста та багато інших питань.

Найближчим часом з прийнятими рішеннями можна буде ознайомитись на офіційному веб-сайті Новомосковської міської ради за посиланням: http://novomoskovsk-rada.gov.ua/executives-decisions.