В Новомосковську пройшла презентація проекту реконструкції пл. Героїв

08 вересня в приміщенні Новомосковської міської ради пройшла презентація проекту реконструкції площі Героїв.

На заході були присутні керівництво міста, депутати міської ради, члени виконкому, представники громадських організацій та засобів масової інформації, мешканці міста.

Відкриваючи презентацію, Сергій Горошко зазначив, що загальна вартість проекту становить близько 80 млн. грн. та фінансуватись виключно з державного бюджету. Департаментом житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації проведена тендерна процедура, за її результатами з переможцем було укладено договір на проведення будівельних робіт. На 2017 рік передбачено кошти в обсязі 35 млн. грн. Термін реалізації проекту розрахований на 2017-2018 роки.

Проект реконструкції презентувала представник проектувальника Тетяна Касьян. Так, загальна площа території площі Героїв 2,6га. Площа озеленення після проектування складає 8637м2, тобто 34% загальної площі.

Проект площі передбачає будівництво нового музикального фонтану з підсвіткою площею 427 метрів квадратних. Струмені битимуть по краях і в середині. Найвищий сягатиме 12 метрів. Проектом передбачено виконання водопостачання, водограю та водовідведення в системи дощової каналізації. Використання води здійснюється за замкнутим циклом.

Озеленення території площі передбачається у вигляді облаштування газонів, квітників з багаторічних рослин, а також висадки декоративно-листяних яскраво квітучих дерев та кущів, як листяних, так і хвойних. Асортимент рослин підібраний з урахування стійкості до несприятливих факторів даної кліматичної зони, а також декоративних і експлуатаційних якостей. Також заплановані комплекс робіт з підвищення родючості ґрунту та автоматична система поливу зелених насаджень.

Фото події