Інформаційна довідка на об’єкт: «Реконструкція площі Героїв у Новомосковську (І та ІІ черга будівництва). Коригування»

На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», згідно розпорядження в.о. міського голови від 19.02.2016 №61-р «Про здійснення заходів з декомунізації у м. Новомосковську» виконано робочий проект по реконструкції площі Героїв у м. Новомосковську (Колишня площа ім. Леніна).

У березні 2017 року виготовлений робочий проект «Реконструкція площі Героїв у Новомосковську (І та ІІ черга будівництва). Коригування»та одержано позитивний висновок державної експертизи на загальну кошторисну вартість 85 млн. грн.

Рішенням Новомосковської міської ради від 16.03.2017 року № 366 права Замовника для здійснення реконструкції площі Героїв в м. Новомосковську передано до департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації.

Вищевказаним департаментом проведена тендерна процедура та визначено переможця – ТОВ «СК «Стройінвест», з переможцем укладено договір про закупівлю робіт за бюджетні кошти. Вартість пропозиції переможця – майже 80,0 млн. грн. Отримано всю дозвільну документацію про початок виконання будівельних робіт. Фінансування реконструкції площі здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету, в тому числі в 2017 році фінансується реконструкція першої черги в сумі 35 млн. грн.

Основні види запланованих робіт по реконструкції площі Героїв: будівництво фонтану (споруда складної форми, будівля одноповерхова заглиблена, 427 кв.м.), покриття тротуарною плиткою – 16790 кв.м., озеленення – 8637 кв.м.(насадження декоративних дерев, ялинок – 195 од., декоративних кущів та квітів – понад 2500 од.). Також проектом передбачено сучасне освітлення, улаштування зон відпочинку для населення з лавками, пандуси для доступу на територію маломобільних груп населення, місця для тимчасового паркування легкових автомобілів, встановлення камер спостереження.

Термін реалізації проекту 2017-2018 роки. Реалізація даного проекту матиме соціальний ефект – поліпшення умов проживання, відпочинку та благоустрою для 70 тис. мешканців м. Новомосковська. Місто отримає нову, сучасну, збудовану за європейськими стандартами центральну площу.

Секретар міської ради                                             С.Г. Горошко