Облікова картка
Паперова

№152-р від 31.08.2017

Про створення Ради підприємців при Новомосковському міському голові

З метою сприяння розвитку підприємництва в місті, подальшого підвищення прозорості й відкритості  діяльності міської влади, забезпечення її плідної взаємодії з суб’єктами підприємницької діяльності та керуючись ст.42,50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

вважаю за необхідне:

1. Створити Раду підприємців при Новомосковському міському голові.

2. Затвердити склад Ради підприємців при Новомосковському міському голові згідно з додатком 1.

3. Затвердити Положення про Раду підприємців при Новомосковському міському голові згідно з додатком 2.

4. Розпорядження міського голови  №241-р від 23.09.2009р. «Про створення місцевої ради підприємців з питань торгівлі, побутового  обслуговування й надання послуг» вважати таким, що втратило чинність.

5. Координацію роботи  та контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва К.М.Морозова.

В.о. міського голови                                                   С.Г.Горошко