Обрано переможця конкурсу на кращу ескізну пропозицію пам’ятника на честь загиблих учасників АТО

29 серпня в малій залі будинку міської ради під головуванням секретаря міської ради відбулося засідання конкурсної комісії з визначення кращої ескізної пропозиції пам’ятника на честь воїнів-учасників антитерористичної операції, встановити який планується на площі Героїв.

Сергій Горошко довів до відома присутніх, що час встановлений  для залучення до участі нових учасників з метою отримання додаткових ескізних конкурсних пропозицій вичерпаний. На розгляд подано ще 3 нові роботи.

Головний архітектор міста Ірина Майстренко представила на огляд всі роботи, допущені до участі в конкурсі та ознайомила членів комісії та присутніх з їх описом, наданим відповідно вимог конкурсу.

Всього конкурсною комісією було розглянуто 11 ескізних пропозицій.

За результатами голосування переможцем конкурсу на кращу ескізну пропозицію пам’ятника на честь воїнів-учасників антитерористичної операції на Сході України, обрано роботу скульптора Олександра Михайлицького «БРАМА».

Довідково

Олександр  Анатолійович  Михайлицький  1973 р.н.,  член спілки художників України, доцент кафедри малюнка національної академії образотворчого мистецтва і архітектури. Має відзнаки та нагороди. Постійний учасник всеукраїнських та міжнародних виставок. Персональні виставки в галереї «Ірена» м.Київ. Авторські роботи знаходяться в Україні, Чехії, США, Китаї.

Фото події