Сергій Горошко провів нараду

31 липня 2017 року під головуванням виконуючого обов’язки міського голови Сергія Горошко відбулася оперативна нарада, на якій було піднято ряд важливих питань життєдіяльності міста.

Головними були питання ремонту магістрального водогону Ø 1000 мм Дніпро – Новомосковськ та звершення ремонтних робіт в закладах освіти до початку навчального року.

За результатами наради Сергій Григорович доручив заступнику міського голови Валерію Ляшок тримати на постійному контролі ремонтні роботи в закладах освіти, начальнику управління житлово-комунального-господарства та капітального будівництва Станіславу Сігіді – в найкоротший термін вирішити питання замовлення техніко-економічного обґрунтування ремонту водогону.