Веслувальний хет-трик Анастасії Монашко

24-27 липня 2017р. у Києві відбувся Відкритий чемпіонат України з академічного веслування серед юнаків та дівчат. У змаганнях брало участь понад 300 спортсменів з усіх куточків України та Республіки Молдова. Одним з найуспішніших був виступ 14-річної учениці школи-інтернату №7 нашого міста Анастасії Монашко. Дівчина виступала у трьох видах програми та виборола три нагороди. У класі човнів четвірка парна, веслуючи разом з дівчатами з Дніпропетровської області, Анастасія здобула золото. А у класі човнів двійка парна та одиночка – срібло.

Нагадаємо, що нещодавно дівчина двічі поспіль виграла престижну кадетську регату «Золоте весло», за що отримала суперприз – дві пари елітних весел. Третій етап змагань проходитиме у Новомосковську в середині вересня. Тож запрошуємо усіх бажаючих повболівати за наших спортсменів.

Бажаємо Анастасії та її команді – Громадській організації «Молодіжний спортивний клуб «СКІФ» подальших перемог.

Тренер Ляльчук Н.В.

Фото події