За результатами перевірки прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу порушень прав дітей не виявлено

На виконання розпорядження виконуючого обов’язки міського голови від 10.07.2017 № 123 –р «Про організацію перевірок прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу» 26-28 липня поточного року службою у справах дітей спільно з представниками Новомосковського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління освіти, комунального некомерційного підприємства «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», управління праці та соціального захисту населення, Новомосковського відділу поліції ГУНП у Дніпропетровській області здійснено перевірки прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу м. Новомосковська щодо організації їх діяльності і умов проживання вихованців.

Перевірка проведена з метою забезпечення належного контролю за умовами утримання прийомних дітей, дітей-вихованців і соціального супроводження прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу. Перевіркою було охоплено 4 прийомні сім’ї та 2 дитячі будинки сімейного типу, в яких виховується 22 дитини.

Всі прийомні батьки, батьки-вихователі  створили задовільні умови проживання для кожної дитини. Сумлінно займаються вихованням та здоров’ям дітей, створюють всі умови для їх всебічного розвитку. Діти шкільного віку оздоровилися в пришкільних, приміських таборах, влітку з батьками на узбережжі Азовського моря.

Прийомним батькам та батькам-вихователям наголошено на необхідності своєчасного звернення у разі спірних та проблемних питань з виховання підопічних  до служби у справах дітей, Новомосковського міського ЦСССДМ для їх спільного вирішення. З прийомними  дітьми та дітьми-вихованцями проведені бесіди щодо недопущення самовільного залишення місця проживання, небезпечності довіряти незнайомцям, правил безпеки на воді тощо.

За результатами перевірки складені акти обстеження житлово-побутових умов проживання сімей.

Головний спеціаліст служби у справах дітей Полтавець Н.В.