Відбулося чергове засідання виконкому

19 липня під головуванням виконуючого обов’язки міського голови Сергія Горошка відбулося чергове засідання виконкому. На розгляд було винесено понад 60 питань, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

Зокрема, члени виконкому заслухали звіти про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста і бюджету міста за перше півріччя 2017 року.

Важливим для мешканців багатоповерхових будинків стало прийняття рішення «Про затвердження дислокації розташування контейнерів для збирання побутових відходів з території багатоквартирних будинків м. Новомосковська» та «Про встановлення тарифів МКП «НККП» на вивезення та розміщення твердих побутових відходів».

Проект рішення «Про затвердження протоколу засідання правління ЖБК «Сонячний» по вул. Гетьманська, буд. № 46» було знято з розгляду. Заявникам буде надано роз’яснення, яке буде опубліковано на офіційному веб-сайті Новомосковської міської ради.

Також було розглянуто та затверджено проекти, що стосуються сфер житлово-комунального-господарства, архітектури, економічного розвитку, надання матеріальної допомоги мешканцям міста та багато інших питань.

Найближчим часом з прийнятими рішеннями можна буде ознайомитись на офіційному веб-сайті Новомосковської міської ради за посиланням: http://novomoskovsk-rada.gov.ua/executives-decisions.

Фото події