«Вишивана моя Україна»

Добігла кінця всеукраїнська казначейська акція «Вишивана моя Україна». Вона тривала понад два місяці – розпочалася напередодні Дня незалежності України і завершилася невдовзі після Дня захисника України.

Усе починалося з простого білого полотна, з нанесеним на нього контуром карти, яке Голова Казначейства Тетяна Слюз у рамках своєї серпневої робочої поїздки на схід країни власноруч привезла казначеям Донеччини та Луганщини. Тоді протягом тижня Т.Слюз відвідала всі без винятку казначейства, що знаходяться на території, підконтрольній українській владі, зустрілася з колективами 42-х казначейств, які долучилися до вишивання карти.

Казначеї Донеччини та Луганщини проклали на карті перші стібки, вигадали перші узори, нанесли на карту символи своїх міст та символи мирного життя…

Відтоді карта «Вишивана моя Україна» побувала в кожній з областей країни. Переходячи від казначейства до казначейства, вона ставала все яскравішою, «оживала», адже набиралася тепла рук, які створювали її. Казначеї всієї країни надзвичайно зворушливо поставилися до створення вишиваної карти.

В Дніпропетровській області карта «Вишивана моя Україна» перебувала наприкінці серпня місяця. Начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Дніпропетровській області Фліссак Ігор Ярославович також особисто прийняв участь у вишиванні орнаменту Дніпропетровської області.

У центральному апараті Казначейства оформлення «Вишиваної України» завершили остаточно, оздобили її державним символом – гербом та символом миру – голубом, вишили на карті України Автономну Республіку Крим та слова-пояснення про створення карти. Долучилася до процесу вишивання і Голова Казначейства Тетяна Слюз.

Результатом всеукраїнської казначейської акції «Вишивана моя Україна» став справжній витвір народної творчості.

Нині карта «Вишивана моя Україна» розпочала свою нову «подорож» – вона побуває в кожному з територіальних органів Державної казначейської служби України.

30 листопада 2016 року карта «Вишивана моя Україна» прибула до м.Новомосковська. Спочатку з картою ознайомився колектив управління Державної казначейської служби України у м.Новомосковську Дніпропетровської області. Після перебування в управлінні карта «Вишивана моя Україна» була представлена керівництву міста та працівникам виконавчого комітету Новомосковської міської ради. Начальник УДКСУ у м.Новомосковську Дніпропетровської області О.І.Іванова розповіла працівникам виконкому про всеукраїнську казначейську акцію «Вишивана моя Україна» та шлях вишиваної карти по Україні.