Про затвердження Програми соціально - економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2015 рік

Керуючись Законом України "Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», п.22. ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши і обговоривши поданий виконавчим комітетом узгоджений проект «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2015 рік» рішенням від 22.01.2015р.

Про бюджет міста Новомосковська на 2015 рік

Відповідно до Конституції України, керуючись Законами України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Державний бюджет України на 2015 рік», Бюджетним кодексом України, рішенням обласної  ради  «Про  обласний бюджет  на  2015  рік»,  міська  рада

ВИРІШИЛА:

Запрошуємо на навчання до вищих навчальних закладів системи МВС України

Шановні випускники! Новомосковський міський відділ міліції запрошує на навчання до вищих навчальних закладів системи МВС України.

Рубрики:

Запрошення на службу

Шановні мешканці міста та району!

Новомосковський міський відділ міліції для проходження служби в органах внутрішніх справ на посадах молодшого та середнього начальницького складу запрошує чоловіків віком до 30 років, які пройшли дійсну службу в Збройних Силах України або закінчили учбовий заклад з військовою кафедрою, призовники, яким виповнилося 18 років, та які не притягувалися до кримінальної чи адміністративної відповідальності та за станом здоров’я можуть проходити службу в ОВС.

Рубрики:

Про затвердження структури та кількісного складу органу місцевого самоврядування м.Новомосковська

З метою здійснення виконавчих функцій і повноважень місцевого самоврядування у межах, визначених законодавчими актами України, впорядкування структури та загальної чисельності виконавчих органів Новомосковської міської ради, керуючись п.5 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

Сторінки