Новини Управління преси та інформації облдержадміністрації

07.04.2015 Що потрібно знати у разі спрацювання вибухового пристрою?

Політичне та військове протистояння на сході країни підвищує ризик виникнення надзвичайної ситуації.

26.03.2015 Близько тисячі педагогів Дніпропетровщини представили свої здобутки на обласній виставці

Сучасні методики ведення інтерактивних уроків, відео-презентації найвдаліших освітянських практик у позашкільній освіті та більше сотні варіацій патріотичного виховання дітей – усе це освітяни представили на обласній виставці «Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини-2015».

16.03.2015 Із 1 квітня вступають в силу зміни до пенсійного законодавства

2 березня Верховна Рада прийняла запропоновані Урядом зміни до пенсійного законодавства. Вже з 1 квітня цього року працюючі пенсіонери отримуватимуть лише 85% пенсії, проте не менше 1423,5 грн (150% прожиткового мінімуму). Такі зміни не торкнуться інвалідів І, ІІ групи, інвалідів війни ІІІ групи, учасників бойових дій та родин загиблих військовослужбовців.

04.02.2015 Увага! Мешканці постраждалих міст Донбасу потребують допомоги

У зоні АТО продовжуються активні бойові дії. Від обстрілів бойовиків потерпають не лише військові, а й мирні мешканці та їх домівки.

29.01.2015 Пильність допоможе запобігти теракту та зберегти життя

Особливо уважними слід бути в місцях масового перебування людей та на об’єктах підвищеної небезпеки.

У День незалежності України 24 серпня о 10 годині 15 хвилин на Дніпропетровщині вшанують пам'ять про загиблих воїнів у зоні АТО хвилиною мовчання

13.08.2014 На Дніпропетровщині розпочав роботу центр звільнення полонених На Дніпропетровщині розпочав роботу центр звільнення полонених

Він розташований у Дніпропетровську.

06.08.2014 Пам’ятка щодо отримання медичної допомоги для переселенців, які прибувають до Дніпропетровської області Пам’ятка щодо отримання медичної допомоги для переселенців, які прибувають до Дніпропетровської області

Підписатися на Новини Управління преси та інформації облдержадміністрації