Звіт про роботу міської влади у жовтні 2019 року

За період з 01.10 2019 року по 31.10.2019 року до виконавчого комітету звернулося 235 громадян, з них 72 – на особистих прийомах керівництва міста. 13 % звернень вдалося вирішити позитивно. Так, матеріальну допомогу отримало 16 осіб на загальну суму 26 506 грн. На 100 % задоволені звернення щодо надання дрів для опалення приміщень соціально вразливих верств населення.

За місяць проведено вуличне освітлення по вул. Калиновій та відновлено по вул. Кулебівській, що значно покращить криміногенну ситуацію на зазначених вулицях міста та надасть змогу безпечно пересуватися у вечірній час  близько 1 000 громадян.

У жовтні, за ініціативи міського Голови Віктора Літвіщенка, в Новомосковську було проведено два дні довкілля. Під час цих акцій вдалося ліквідувати 26 стихійних сміттєзвалищ – вивезено 107 м3 сміття. В рамках акції «Зелене майбутнє Новомосковська» висаджено 4 448 дерев (сосна, сакура, береза, дуб, липа).

Протягом місяця проведено заміну каналізаційної мережі в житловому будинку 23 по вул. Мітягіна, благоустрій узбіччя відремонтованої дороги по вул. Подолянській, відновлено роботу ліфту по вул. Горького, 4 та газопостачання будинку по пров. Ломоносова. Відремонтовано ливневі каналізації в районі будинків № 15 та № 41 по вул. Гетьманській.

Також міським Головою піднято надважливе для міста питання – введення в експлуатацію дошкільного закладу «Чебурашка». Так, на території ДНЗ «Чебурашка» видалено аварійні дерева, вивезено сміття.

На території міста облаштовано 9 контейнерних майданчиків для збору твердих побутових відходів (вул. Паланочна, 19, 23, 25; вул. Калнишевського, 22; вул. Горького, 8, 10; вул. Шевченко, 35; вул. В.Ковалівка, 10, вул. М.Головка, 22).

Влада міста не залишилась осторонь такого важливого питання, як здоров’я населення. На придбання інсулінів для 450 пацієнтів нашого міста державою було виділено лише 1 357,7 тис. грн., що забезпечувало потребу пацієнтів на 40%. З місцевого бюджету виділено понад 2 млн. грн. для забезпечення пацієнтів препаратами. До кінця року наші пацієнти мають змогу отримувати інсуліни в аптечних закладах міста.

У жовтні профінансовано 156 тис. грн. на проведення ремонту вхідного вузла амбулаторії № 1 (пров. Волгоградський, 27), що надасть змогу забезпечити безперешкодний доступ до медичного закладу особам з інвалідністю та людям похилого віку.

В рамках проєкту «Нова українська школа» профінансовано закупівлю парт для закладів освіти міста на загальну суму 735 тис. грн., з них – 132 тис. грн. – кошти міського бюджету. Комп’ютерною технікою та мультимедійним обладнанням на суму 41 900 грн. забезпечено два заклади освіти: ДНЗ «Ромашка» та Центр позашкільної роботи. Коштами місцевого бюджету проведено ремонт системи теплопостачання ДНЗ «Калинка» на суму 610 тис. грн.