Звернення до пенсіонерів

Шановні мешканці м. Новомосковська та Новомосковського району!

Звертаємось до Вас, особливо до осіб похилого віку, пенсіонерів та самотніх громадян, які в наслідок своєї беззахисності  є основною категорією громадян, що можуть стати  об’єктом злочинних посягань та правопорушень,  з проханням за будь-яких умов убезпечити себе від негативного впливу осіб,  схильних до вчинення протиправних дій, пов’язаних з шахрайством.

Якщо вважаєте, що Ви можете стати жертвою злочинного посягання:

  1. Розгляньте можливість переїзду до рідних або встановіть системи відеоспостереження, сигналізацію. 
  2. Зберігайте заощадження на банківських картках.
  3. Не користуйтеся послугами незнайомих осіб для придбання товарів, вирішення питань прописки, отримання житла, встановлення телефону, тощо.
  4. Будьте пильними щодо незнайомих осіб. Уважно перевіряйте через дверний ланцюжок документи в усіх „посадових осіб”, які прийшли для стягування податку, збору коштів, надають будь-які послуги за місцем мешкання.  
  5. Будьте пильними під час відвідування  Вас листоношами з метою передачі пенсії або інших  матеріальних цінностей.
  6. Під час відвідування Вас соцпрацівниками,  по-перше у Вас повинен бути договір про надання послуг, по-друге соцпрацівник чи представник управління праці та соцзахисту населення не може пропонувати придбати будь-який товар за гроші. У разі відвідання Вас незнайомим соцпрацівником, спитайте його ім’я та прізвище, зателефонуйте до сільської ради чи до територіального центру, поцікавтесь, чи дійсно така людина працює соціальним працівником (тел.: 7-91-93, 7-93-97, 7-93-07).

Якщо ж підозрілі особи намагалися під будь-яким приводом зайти до вашої оселі, телефонуйте в чергову частину міліції по телефонам 102, 7-31-66, які працюють цілодобово, або залиште інформацію по «телефону довіри» 38-04-85, чи зверніться в Новомосковський міський відділ міліції за адресою: м. Новомосковськ, вул. Радянська, 7

Т.М. Хоменко, ст. інспектор сектора дільничних інспекторів міліції

Новомосковський ВП ГУНП в Дніпропетровській області