Значно збільшилась кількість крадіжок кабелю електрозв’язку ПАТ «Укртелеком»

Шановні мешканці Новомосковська!

Нажаль, останнім часом у нашому місті значно збільшилась кількість крадіжок кабелю електрозв’язку ПАТ «Укртелеком». Постраждали переважно абоненти центральних районів міста.

Основна маса крадіжок здійснена в підвалах багатоквартирних будинків. Тобто, обрубування кабелю лише в одному місці позбавляє послуг електронного зв’язку образу сотні людей, а серед них  -  особи пільгової категорії та люди похилого віку.

Нажаль,  для наслідків крадіжок ліній зв’язку та майна ПАТ «Укртелеком» використовує значні матеріальні витати та вимушений перенацілювати використання коштів, які були заплановані для покращення якості телекомунікаційних послуг та відновлення проводного радіомовлення у місті.

ПАТ «Укртелеком» запевняє, що найкоротший термін телекомунікаційні послуги буде відновлено, усі необхідні матеріали є в достатній кількості.

Також звертаємося до небайдужих мешканців Новомосковська з проханням: у разі виявлення фактів вандалізму, крадіжок чи псування майна, яке належить ПАТ «Укртелеком» повідомляти правозахисні ограни за номером «102» або цілодобовому черговому підприємства за телефоном (0569) 31-11-61.

Сподіваємось на ваше розуміння ситуації та заздалегідь вдячні за співпрацю!

З повагою начальник цеху ТП №25 ДФ ПАТ «Укртелеком» Різоль В.В.