Зі святом вас, шановні медики!

Традиційно в третю неділю літа в Україні відзначається День медичного працівника. З нагоди цього свята 16 червня до виконкому завітали найкращі представники цієї сфери нашого міста.
За більш ніж сторічну медичну історію у Новомосковську створилося багато сімейних династій, які обрали своїм шляхом саме цей, найблагородніший та найкорисніший серед усіх існуючих – медицину.
Про це, разом зі словами щирої подяки, говорив  в своєму виступі виконуючий обов’язки  міського голови  Сергій Горошко.

«Сьогодні медична галузь міста працює в умовах реформування, а це вимагає додаткових ресурсів, зусиль та збільшує навантаження на медичних працівників. Зростають потреби пацієнтів та їх вимоги до якості надання медичної допомоги. Перехід на нову модель фінансування галузі обговорюється вже не перший рік. Але наші медичні працівники гідно витримують ці випробування» - відзначив виконуючий обов’язки міського голови. Почесними грамотами за сумлінню та плідну працю він нагородив кращих представників медичної сфери Новомосковська.

Концерт створив дійсно теплу та дружню атмосферу для усіх присутніх.

Тож зі святом вас, шановні медпрацівники! Здоров’я та злагоди вам та вашим родинам!

Фото події