Заступник голови облдержадміністрації Володимир Юрченко провів виїзний прийом у Новомосковську

Сьогодні, 21 липня, заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Володимир Юрченко провів особистий виїзний прийом громадян у м. Новомосковську.

Для оперативного вирішення проблем, з якими зверталися жителі Новомосковська до заступника голови облдержадміністрації, присутнім на прийомі був виконуючий обов’язки міського голови Сергій Горошко.

Клопотання мешканців стосувалися, зокрема, ремонту дворових проїздів, ремонту ліфта, завершення ремонтних робіт і відкриття ДНЗ «Чебурашка», покращення умов перебування дітей з особливими потребами в закладах освіти міста та забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет.

Усі громадяни отримали роз’яснення щодо можливостей вирішення зазначених питань. Всі питання взяті заступником голови облдержадміністрації і виконуючим обов’язки міського голови на особистий контроль та будуть розглянуті згідно норм чинного законодавства із залученням відповідних служб.