Засідання виконкому.

23 березня  відбулось чергове засідання виконкому на якому було розглянуто 55 питань. На зібранні були підбиті підсумки роботи з  організаціїта здійснення контролю за виконанням завдань органів державної влади, розпоряджень і доручень голови облдержадміністрації, реагування на депутатські запити і звернення народних депутатів України, депутатів місцевих рад структурними підрозділами виконкому за ідсумками 2015 року, та про Про стан надання медичної допомоги населенню м.Новомосковська у 2015 році. 
Протягом 2015 року до виконкому міської ради надійшло 3627 службових документа, у тому числі контрольних – 1442, що становить 39,8% від загальної кількості. 
У загальній масі контрольних документів депутатські запити та депутатські звернення народних депутатів становлять 9,5%; депутатські запити та депутатські звернення депутатів місцевих рад – 14,9%; розпорядження голови облдержадміністрації – 3%; доручення голови облдержадміністрації – 4,9%; телефонограми та факсограми облдержадміністрації – 42,5%, запити правоохоронних органів – 25,2%. 
На постійному контролі виконкому перебуває виконання завдань, визначених у дорученнях, розпорядженнях та протоколах нарад голови облдержадміністрації. Всі вони знаходяться на постійному контролі і на їх виконання в установлені терміни надаються відповіді та інформації, вживаються заходи щодо своєчасного і якісного їх розгляду. 
Що стосується медичної допомоги населенню м. Новомосковська, то ця допомога надається в  чотирьох самостійних лікувально-профілактичних закладах. Всі заклади мають відповідні ліцензії  МОЗ для здійснення статутної діяльності, надають медичну допомогу згідно затверджених графіків роботи. В кожному  медичному закладі відпрацьована структура закладу, функціональна взаємодія підрозділів з іншими закладами охорони здоров’я, соціальними службами та інше.  Первинна медична допомога надається  в 7 амбулаторіях ЦПМСД максимально наближених до місця проживання населення. Графік роботи центру: з 08-00 до 20-00, в суботу з 08-00 до 16-00; з 08-00 до 20-00 забезпечено надання невідкладної допомоги населенню щоденно. В вівторок та четвер проводиться прийом здорових дітей 1 року народження та вагітних жінок. Цілодобово проводиться констатація випадків смерті лікарями ПМСД. Центр забезпечує знеболювання хворих на дому щоденно. Охоплення населення послугами лікарів ЗПСМ  складає 98,74%, що перевищує цей показник по містах області на 21.2%, обласний показник – на 17,4%,  що характеризує інтенсивність проведених реформ в м. Новомосковську. 
В 2015 році впроваджено програму загальної диспансеризації населення міста, але за підсумками 2015 року загальний відсоток виконання склав лише 34,2%. Показник диспансерного нагляду, який характеризує увагу до нагляду за хронічними хворими за рік збільшився на 0,2%, при збільшенні по містах на 2.3% і по області на 2.4%. На первинному рівні охоплено диспансерним спостереженням на 14,5% менше,  ніж в середньому по області. Розповсюдженість та захворюваність  дорослого населення в місті нижче середнього по області. Розповсюджуваність  усіма хворобами дитячого  населення в Новомосковську в цьому році зменшилось на 3.3%  і є меншою,  ніж по містах та  по області . Захворюваність  усіма хворобами дитячого  населення в Новомосковську в цьому році зменшилось на 4.2%  і менше ,  ніж по містах та  по області. Захворюваність на туберкульоз усіма формами за рік зменшилась на 23 особи (31% у порівнянні з попереднім роком) і є нижчою  показника по містах  на 8,7%. Показник смертності від туберкульозу значно нижче, ніж по містах і по області на 53.1%, в 2.2 разів менше померлих вдома.
 
 
Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби