Запрошуємо на службу

ЗАПРОШУЄМО НА СЛУЖБУ В НОВОМОСКОВСЬКИЙ МВ ГУМВС НА ПОСАДУ ДІЛЬНИЧНОГО ІНСПЕКТОРА МІЛІЦІЇ!

У зв’язку  з комплектуванням служби дільничних інспекторів міліції, Новомосковський МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області запрошує на службу в органи внутрішніх справ України на посади дільничних інспекторів міліції та помічників дільничних інспекторів міліції   чоловіків віком від 18 до 30 років, які є громадянами України  та відповідають наступним  вимогам:

• мають  вищу освіту освітньо- кваліфікаційного рівня бакалавр, спеціаліст, магістр; (для помічників дільничних інспекторів міліції – загальну середню освіту);
  • служили в Збройних Силах України, офіцери запасу Збройних Сил України або навчалися на військовій кафедрі (вік до 25 років);
  • згодні пройти професійний відбір;
  • придатні за станом здоров’я для несення служби в органах внутрішніх справ;
  • мають внутрішні переконання служити на користь Українському народові та боротися зі злочинністю.

У разі прийому на службу працівник служби дільничних інспекторів міліції має право на одержання мінімального грошового забезпечення в розмірі 2000 гривень, на отримання другої вищої освіти за напрямком підготовки  «Правознавство» з частковою оплатою, підлягає обов'язковому державному страхуванню на суму 10-річного грошового утримання та одержує пільгову пенсійну вислугу 25 календарних років.

За довідками звертатися до Новомосковського міського відділу міліції за адресою : м. Новомосковськ, вул. Радянська, 7, телефон сектору кадрового забезпечення 7-77-54, сектору дільничних інспекторів міліції – 7-31-82

О.С. Христюк, начальник сектора дільничних інспекторів міліції

Новомосковський ВП ГУНП в Дніпропетровській області