З початку року більше 425 тис клієнтів ПАТ «Дніпропетровськгаз» передали показання лічильника через «особистий кабінет»

У Дніпропетровській області для зручності і комфорту споживачів газу майже два роки працює онлайн-сервіс "особистий кабінет" на сайті 104.ua. За цей час близько 22,3% клієнтів ПАТ "Дніпропетровськгаз", а це понад 134 тис. споживачів, вже зареєструвалися на веб-ресурсі і змогли оцінити його переваги.

За допомогою онлайн-сервісу споживачі можуть дізнатися свій баланс, роздрукувати рахунок за газ, внести оплату, а також задати фахівцям компанії питання онлайн. На сьогодні «особистий кабінет» також є одним з найпопулярніших способів передачі показань лічильника серед споживачів регіону. З початку року з його допомогою дані приладів обліку газу передали 425,3 тис. клієнтів компанії. Показання приладів обліку газу одразу потрапляють в автоматизовану базу, що повністю виключає людське втручання при їх обробці. Крім цього, в "особистому кабінеті" споживач може побачити поточний баланс, а при бажанні - завантажити рахунок.

«Вибір споживачів на користь передачі показань лічильників через «особистий кабінет» обґрунтований тим, що весь процес займає менше хвилини і є абсолютно безкоштовним, - коментує начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Дніпропетровськгаз» Аліна Левкович. - Минулого місяця за допомогою цього веб-сервісу дані про своє фактичне споживання газу повідомили майже 57 тисяч клієнтів».

Щоб стати користувачем "особистого кабінету", потрібно лише зареєструватися на сайті 104.ua. Для цього знадобиться: номер особового рахунку, сума останньої оплати, контактний телефон та е-mail.

Другою за кількістю переданих показань лічильника йде послуга sms-повідомлення на короткий номер 7104. З початку року нею скористалися понад 65 тис. споживачів. Для передачі показань лічильника споживачу потрібно лише відправити повідомлення на номер 7104. У повідомленні потрібно вказати номер особового рахунку (10 цифр) і через пробіл показання лічильника (до 5 цифр). Після відправки sms споживачеві прийде звіт про прийняті і опрацьовані показання.

«Щоб популяризувати цю послугу серед клієнтів, ПАТ «Дніпропетровськгаз» провело розіграш нового смартфону. Його учасниками змогли стати всі споживачі газу області, які з 1 по 5 липня відправили показання свого лічильника через смс на короткий номер 7104, - коментує Аліна Левкович. - Розіграш головного призу відбудеться цього тижня, а відеозвіт всі побачать на офіційному сайті компанії і сторінці facebook».

До слова, для передачі показань лічильника споживачі можуть скористатися ще двома сервісами - телефоном контакт-центру, де показання можна передати самостійно за допомогою IVR-системи (голосового меню), ввівши номер особового рахунку та дані лічильника або відправити їх по електронній пошті contact@dp.104.ua.

Довідка: Основною сферою діяльності ПАТ «Дніпропетровськгаз» є розподіл природного газу споживачам Дніпропетровської області. На сьогодні рівень газифікації регіону становить 89%. Природний газ отримують майже 600 тисяч сімей та 2,3 тис. підприємств, установ і організацій. Компанія посідає друге місце з розподілу природного газу серед підприємств нафтогазової галузі України. Обсяги розподілу складають близько 1,7 мільярдів кубометрів газу на рік. ПАТ «Дніпропетровськгаз» - одне з найбільших платників податків у Дніпропетровській області. Щорічно до бюджетів усіх рівнів компанія перераховує більше 200 мільйонів гривень податків і зборів.

Новомосковське управління по експлуатації газового господарства