З першого січня 2018 року, 31 державна пожежно-рятувальна частина Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, розпочала роботу по відбору кандидатів на вступ до вищих навчальних закладів цивільного захисту України

Особливості прийому на навчання для здобуття ступеня бакалавра на денну форму навчання на місця державного замовлення до Національного університету цивільного захисту України у 2018 році.

 

До НУЦЗ України на навчання для здобуття ступеня бакалавра на денній формі навчання за державним замовленням приймаються наступні категорії вступників:

- громадяни України, які відповідають установленим вимогам проходження служби в органах і підрозділах ДСНС України, віком від 17 до 25 років, які здобули повну загальну середню освіту;

- особи рядового і молодшого начальницького складу служби цивільного захисту віком до 25 років, які здобули повну загальну середню освіту;

- особи рядового і молодшого начальницького складу служби цивільного захисту, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста (в разі вступу на ту саму або споріднену в межах галузі знань спеціальність).

Як і у попередні роки, набір на навчання за державним замовленням у НУЦЗ України для здобуття ступеня бакалавра буде здійснюватися з урахуванням спеціалізацій, перелік яких наведений у таблиці.

Код

Спеціальність

Спеціалізація

НУЦЗ України

053

Психологія

Екстремальна та кризова психологія

Робота з персоналом

101

Екологія

Екологічна безпека

161

Хімічні технології та інженерія

Радіаційний та хімічний захист

261

Пожежна безпека

Пожежна безпека

Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи

263

Цивільна безпека

Цивільний захист

Охорона праці

Інженерне забезпечення саперних, піротехнічних та вибухових робіт

Телекомунікаційні системи в управлінні

ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗ України

261

Пожежна безпека

Пожежна безпека

263

Цивільна безпека

Цивільний захист

Для вступу до НУЦЗ України вступник подає до приймальної комісії сертифікат (сертифікати) зовнішнього незалежного оцінювання, виданий у 2016, 2017 або 2018 роках, що є загальнодержавною вимогою щодо вступу до усіх закладів вищої освіти України у 2018 році.

Як і у 2016 та 2017 роках для вступу до НУЦЗ України на навчання на місця державного замовлення у 2018 році обов’язковим конкурсним предметом у сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання повинна бути "Українська мова та література".

Для осіб, що вступають на навчання до НУЦЗ України на денну форму навчання за державним замовленням обов’язковим є складання вступного екзамену з фізичної підготовки, який буде проведений в університеті, в строки, що визначенні правилами прийому. Результати складання вступного екзамену з фізичної підготовки оцінюються за 100-бальною шкалою (від 100 до 200 балів) та враховуються у конкурсі щодо зарахування нарівні з кількістю балів, зазначених у сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання.

Крім того в сертифікаті повинен бути наступний предмет:

Для спеціалізації

Конкурсний предмет:

- Екстремальна та кризова психологія;

- Робота з персоналом

- Екологічна безпека.

Біологія

- Пожежна безпека;

- Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи;

- Хімічні технології та інженерія;

- Цивільний захист;

- Інженерне забезпечення саперних, піротехнічних та вибухових робіт;

- Телекомунікаційні системи в управлінні;

- Охорона праці.

Математика

Мінімальна кількість балів з кожного конкурсного предмету повинна складати не менше 100 балів, що складає мінімальну кількість балів, яку вступник може отримати за результатами зовнішнього незалежного оцінювання.

Більш детальну інформацію про умови вступу на навчання до НУЦЗ України можливо отримати на офіційних сайтах університету та інституту (http://nuczu.edu.ua та http://fire.ck.ua) у розділі «Абітурієнту»

Бажаючих просимо звернутися за адресою м. Новомосковськ вул. Сучкова 103-А
(31 ДЕРЖАВНА ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНА ЧАСТИНА ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДСНС УКРАЇНИ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ) або за телефоном (066) 337-08-65, (097) 634 95-51 (Фахівець з персоналу, майор служби цивільного захисту Воскобойник Вячеслав Григорович)

�ЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДСНС УКРАЇНИ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ) або за телефоном (066) 337-08-65, (097) 634 95-51 (Фахівець з персоналу, майор служби цивільного захисту Воскобойник Вячеслав Григорович)

 

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення