ВИХОВУЄМО ПАТРІОТІВ

15 квітня поточного року працівниками сектору кримінальної міліції у справах дітей Новомосковського МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області з метою виховання у молоді патріотизму та любові до рідного краю була організована та проведена екскурсія для учнів ліцею «Самара» на тему  «НОВОМОСКОВСЬК – МІСТО МИНУЛИХ СТОЛІТЬ», яку очолив науковий співробітник Новомосковського міського історико-краєзнавчого музею ім. П. Калнишевського – Мешко Костянтин Віталійович.

Під час екскурсії по музею, учні дізналися, як жило наше місто у ХІХ – початку ХХ століть, яким його бачили наші прадіди. Експонати розповіли учням про побут мешканців Новомосковська у позаминулому столітті, їх основні ремесла, духовне та світське життя. На старовинних фотографіях учні побачили неповторний колорит старих вулиць та будівель міста, оцінили наскільки вони змінилися з часом.

По закінченню екскурсії діти залишились з приємними враженнями та завзято обговорювали побачене та почуте. Учні виразили велику вдячність за організовану для них екскурсію працівникам сектора кримінальної міліції Новомосковського міського відділу та окремо подякували екскурсоводу за цікаву та пізнавальну розповідь–показ про наше гарне місто.

Т.В. Харченко, майор міліції

Новомосковський ВП ГУНП в Дніпропетровській області