Вибери лікаря, якому довіряєш!

Уже в квітні розпочинається національна кампанія з вибору лікаря: українці зможуть обрати сімейних лікарів, заклади яких підключились до національної електронної системи охорони здоров’я. Новомосковський міський центр первинної медиксанітарної допомоги підключений до національної системи «Електронне здоров’я» та готовий реєструвати пацієнтів та надавати якісну медичну допомогу.

Ви вільні у своєму виборі – і можете підписати декларацію незалежно від місця реєстрації чи проживання. Декларація – це документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватись саме у цього лікаря. Однак лікар може відмовити вам у підписанні декларації, якщо він уже набрав оптимальну кількість пацієнтів: сімейний лікар може обслуговувати 1 800 пацієнтів, педіатр 900.

Для підписання декларації з лікарем:

1. Зверніться до амбулаторії в якій працює обраний вами сімейний лікар (терапевт, педіатр), з яким ви хочете підписати декларацію (Перелік лікарів та амбулаторій додається). З собою потрібно мати паспорт, податковий номер і мобільний телефон. Якщо ви підписуєте декларацію для дитини, то візьміть також свідоцтво про народження дитини.

2. Ваші дані та контактний телефон внесуть у систему «Електронне здоров’я». Це зробить медичний працівник центру.

3. Уповноважена особа медзакладу роздруковує із системи «Електронне здоров’я» примірник декларації для перевірки.

4. Пацієнт підписує 2 примірники декларації

5. Лікар накладає електронний цифровий підпис на декларацію та надсилає її в систему «Електронне здоров’я».

Ви офіційно задекларували вибір свого лікаря. У майбутньому гроші за ваше обслуговування держава (Національна служба здоров’я) сплачуватиме закладу, у якому працює вибраний вами лікар.

Додаткову інформацію Ви зможете отримати у свого сімейного лікаря, реєстратурі амбулаторії (перелік лікарів та амбулаторій додається) або в приймальні головного лікаря (телефон 7-16-24).

Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби