Впровадження Концепції Інституту «Консультанта роботодавця» в діяльності державної служби зайнятості

Дотримуючись основних принципів Концепції Інституту «Консультанта роботодавця», 29 жовтня 2019 року спеціалісти Новомосковського міськрайонного центру зайнятості провели міні-ярмарок вакансій для ВІЙСЬКОВОЇ ЧАСТИНИ 3054 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ. З метою ефективного задоволення потреб роботодавця в кадрах, врахувавши специфіку діяльності роботодавця,  на захід були запрошені  безробітні, які максимально відповідають вимогам заявлених вакансій.

Представники роботодавця  ознайомили присутніх з установленими вимогами проходження військової служби за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу в лавах Національної гвардії України відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», а також критеріями професійно-психологічного відбору. Крім того,  увагу присутніх звернули на пільги та грошове забезпечення, яке гарантує держава згідно вимог Закону України «Про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей»: отримання житла за рахунок держави, речове забезпечення, отримання освіти у вищих навчальних закладах та інше.

Під час зустрічі були презентовані вакансії : командир відділення, стрілець, охоронник, водій автотранспортних засобів, кухар. Зацікавленість безробітні виявили до вакансії «охоронник» в караулі  НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ з охорони Південного машинобудівного заводу ім. А.М. Макарова в м. Дніпро. Двоє осіб з числа безробітних заявили про свою готовність проходження  професійно-психологічного відбору.

 Представники військової частини залишили потенційним кандидатам свої контактні дані для детального ознайомлення із запропонованою роботою та отримання інформації щодо порядку оформлення контракту для проходження військової служби.

 

Директор ЦЗ                                                         С.Г. Кадевич

Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби