Вітаю всіх працівників місцевого самоврядування сіл, селищ та міст нашого Присамар’я з Днем місцевого самоврядування!

Самоврядні органи в сьогоднішньому демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та механізмом реалізації волі, інтересів і благополуччя територіальної громади. Цей день об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів громадської волі, професіоналів, які на місцях реалізовують плани громад в життя.

Усі, хто причетний до роботи в органах місцевого самоврядування, щодня відчувають особливу відповідальність за консолідацію, суспільний спокій і благополуччя громадян. Саме цим людям кожного дня необхідно дбати про економічний розвиток громади, створення нових робочих місць, втілення ефективних інфраструктурних проектів для забезпечення процвітання сіл, селищ та міст нашої країни.

Сьогодні, непростий для всього українського народу час. На органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність виконувати волю народу та спільно відстоювати його прагнення жити у цивілізованій, заможній та безпечній державі.

Шановні колеги, представники органів місцевого самоврядування! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята, яке підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства, адже неможливо уявити собі демократичну, незалежну державу без місцевого самоврядування.

Бажаю від щирого серця усім, хто працює на благо людей, відстоює та захищає їх інтереси, міцного здоров’я, добра, благополуччя, родинного затишку та спокою, любові й наснаги, витримки, оптимізму, миру у нашій країні та здійснення всіх ваших життєвих мрій і сподівань.

Міський Голова                                              В.І. ЛІТВІЩЕНКО