Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Новомосковської міської ради закликає мешканців міста бути обережними при користуванні природним газом

Новий рік – нові жертви! В цьому році в області сталося вже шість випадків отруєння чадним газом! Нехтування нормами і правилами безпечного користування газовими приладами в котре стало причиною трагедії. Самовільне встановлення газових приладів та недотримання вимог безпеки під час їх експлуатації залишаються головними причинами загибелі людей. У зв’язку з чим, звертаємося до мешканців міста з закликом зайвий раз пересвідчитися у надійності газових приладів та відповідності їх технічним нормам. Нагадуємо про необхідність дотримуватися правил безпечного користування: - систематично перевіряти тягу перед вмиканням і під час роботи газового приладу; - слідкувати за прочисткою димоходу та вентиляційних каналів; - при несправності приладу відключити газ і викликати робітника газового господарства. Під час роботи приладу обов’язково тримати кватирку відкритою!
Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення