відбувся конкурс на вакантні посади фахівців інклюзивно-ресурсного центру.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр», Порядку проведення конкурсу щодо призначення на посаду педагогічних працівників комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Новомосковської міської ради, затвердженого рішенням Новомосковської міської ради від 12.03.2018 р. № 559 «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 20.10.2017 р. № 456 про створення юридичної особи – комунальний заклад «Інклюзивно-ресурсний центр» Новомосковської міської ради» 15.08.2018 року відбувся конкурс на вакантні посади фахівців інклюзивно-ресурсного центру.

Конкурсною комісією у складі:

Сильченкова Катерина Олександрівна – заступник начальника управління освіти, голова конкурсної комісії;

Жуковська Ріта Сергіївна – директор інклюзивно-ресурсного центру, заступник голови;

Гопанюк Олена Юріївна – завідувач методичного кабінету управління освіти, секретар конкурсної комісії.

Члени комісії:

Третяков Петро Петрович – директор закладу загальної середньої освіти № 8;

Мітрохіна Олена Петрівна – директор закладу дошкільної освіти № 14 «Струмочок» було одноголосно підтримані кандидатури на посади

вчителів-дефектологів: Касьяненко Олени Дмитрівни, Бабич Альони Миколаївни;

вчителів-логопедів: Лісняк Лариси Семенівни, Зімовнової Ольги Єлисеївни;

практичних психологів: Волкової Аліни Анатоліївни, Перепелкіної Оксани Юріївни;

вчителя ЛФК: Чабан Людмили Іванівни.