Відбулося відкриття двох амбулаторій сімейної медицини

Величезний подарунок отримало місто до Дня медпрацівника – відкриття двох амбулаторій сімейної медицини після капітального ремонту.

Довгі роки ця будівля була не у найкращому стані, але завдяки старанням місцевої влади та депутатського корпусу це питання почало вирішуватись ще у 2013 році.

Довгоочікувана подія з  урочистим перерізанням святкової стрічки відбулося 17 червня – у присутності представників влади, гостей, а також безпосередньо тих, кому працювати в просторих світлих кабінетах оновленої будівлі – медпрацівників.

Кращих з найкращих з них було нагороджено почесними грамотами та подяками.

Не обійшли увагою й представників будівельної організації, які працювали над створенням цієї комфортної краси, якою відтепер місто за правом може пишатися. В оновленій будівлі амбулаторії замінений дах, покриття підлоги, системи тепло та водопостачання, електрокомунікації. Проведені заходи з енергозбереження: утеплення фасаду будівлі, встановлені сучасні металопластикові вікна. Вперше в нашому місті в медичному закладі встановлена примусова вентиляція, протипожежна сигналізація, забезпечено вільний доступ інвалідів до медичного закладу. Для надання якісної медичної допомоги кабінети амбулаторії додатково забезпечені новими меблями, оргтехнікою та необхідним обладнанням. Тепер окрім звичайних послуг з’являться додаткові: усі амбулаторії міста матимуть інтернет-зв’язок. Запрацює система «консультативна поліклініка обласної лікарні ім.. Мечникова», за допомогою якої ведеться запис пацієнтів до спеціалістів обласної лікарні через інтернет.

Вагомий внесок у цей проект вніс також народний депутат Вадим Нестеренко, депутати обласної ради Олександр Барсук, Анатолій Білик, Любов Несторенко, Михайло Березюк. За рахунок благодійного фонду «Твій рідний край» медичні працівники закладу мають можливість поїхати відпочити на Хортицю.

Що ж, із гарним настроєм і працювати приємніше!

Тож нехай такі добрі справи на користь людям стануть хорошою традицією у нашому з вами рідному місті!

Фото події