Відбулося чергове засідання виконкому

16 серпня під головуванням виконуючого обов’язки міського голови Сергія Горошка відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новомосковської міської ради. На розгляд було винесено понад 50 питань, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.

Головний інженер КП «Новомосковськтеплоенерго» Геннадій Погорєлов довів до відома членів виконкому та усіх присутніх інформацію про стан готовності підприємства до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 рр.

Так, підприємство готує до початку опалювального сезону всі котельні міста.

Завдяки тому, що місцевий бюджет неодноразово надавав комунальному підприємству фінансову підтримку, в минулому опалювальному сезоні місто було з теплом. Але, на жаль, борги населення за спожиті послуги теплопостачання становлять 16 млн. 490 тис. грн. Протягом останніх трьох місяців лише 100 осіб звернулись для укладання договору реструктуризації. І початок опалювального періоду в місті у жовтні 2017 року під великим питанням.

Також було розглянуто та затверджено проекти рішень, що стосуються сфер житлово-комунального господарства, архітектури, економічного розвитку, надання матеріальної допомоги мешканцям міста та багато інших питань.

Найближчим часом з прийнятими рішеннями можна буде ознайомитись на офіційному веб-сайті Новомосковської міської ради за посиланням: http://novomoskovsk-rada.gov.ua/executives-decisions.