В жодній країні світу неможливо ефективно запобігати терористичним актам без участі цивільного населення

Шановні мешканці міста Новомосковськ та Новомосковського району! У зв'язку з різким погіршенням обстановки в Донецькій і Луганській областях, в Новомосковську задля забезпечення безпеки громадян та охорони громадського порядку мобілізовані всі правоохоронні структури, які працюють на виявлення загрози безпеці на ранніх стадіях. В місті та районі посилюються заходи безпеки: вирішується питання встановлення цілодобової охорони мостів, об’єктів життєзабезпечення, газо-, водо-, тепло-, електрозабезпечення, важливих підприємств. Робота оперативних служб концентрується на виявленні терористичних груп, вилученні зброї і боєприпасів. Не варто зволікати, потрібно вже зараз готування до захисту від можливих терористичних атак.

Звертаємось до громадян з проханням бути пильними, інформувати міліцію про підозрілий автотранспорт і людей, а також про знайдені предмети і речі. Проявіть ініціативу та огляньте підвальні приміщення в місцях свого мешкання. Зверніть увагу, чи можливо ці підвальні приміщення використовувати для укриття та розташування людей у разі терористичної загрози.

Також, в нашому місті потрібно створити систему відеоконтролю з тривалим терміном зберігання інформації, щоб запобігти або виявити і швидко зреагувати на дії, які загрожують життю та здоров’ю населення, життєдіяльності міста.

Тому, звертаємось до приватних підприємців, керівників підприємств, організацій і установ, власників систем охорони і відеоспостереження з розумінням поставитися до заходів правоохоронців, спрямованих на створення системи відеоконтролю в місті. Не перешкоджайте працівникам міліції складати списки всіх існуючих систем захисту і відеоспостереження на комерційних об’єктах, в першу чергу тих, які мають фасади, що виходять на вулиці, а також в місцях масових перебувань людей: торгові центри, ринки, розважальні заклади тощо. Надавайте, будь ласка, правоохоронцям інформацію, яка стане у пригоді для забезпечення безпеки міста і, як наслідок, приведе до зниження загального рівня злочинності.

Просимо з розумінням поставитися також до посилення заходів безпеки з боку правоохоронців під час проведення ними доглядів транспортних засобів, громадян та їх речей. Будьте уважними, пильними і небайдужими! За будь-яких підозрілих обставин телефонуйте, будь ласка, за номерами телефонів 102, 7-31-66, які працюють цілодобово.

Т.М. Попова, майор міліції

Новомосковський ВП ГУНП в Дніпропетровській області