В Територіальному центрі соціального обслуговування пройшов святковий захід до Дня міста

22 вересня на подвір’ї Територіального центру соціального обслуговування населення пройшов святковий захід «Рідне місто моє, тобі шану складаю!», присвячений 74-й річниці вигнання фашистських загарбників з м. Новомосковська та 441ї-й річниці його заснування.

На святі були присутні представники міської влади, почесні громадяни міста, ветерани Другої світової війни та мешканці міста.

З вітальним словом до присутніх звернувся секретар міської ради. Сергій Горошко подякував ветеранам, котрі винесли на своїх плечах весь тягар воєнного лихоліття, звільнили рідну Новомосковщину від фашизму, а потім день за днем відбудовували на ній мирне життя та побажав усім здоров’я та довголіття, щастя й добробуту, мирного неба над Україною.

Також до привітань приєдналися голова Новомосковської міської організації ветеранів Михайло Горбов та голова ради ветеранві партизан і підпільників Присамар’я Петро Єскін.

Зі святковою програмою виступили творчі колективи управління культури виконкому.

На завершення заходу всіх присутніх пригощали смачною солдатською кашею.

Фото події