В Новомосковську запалила вогні головна ялинка міста

З Дня Святого Миколая починаються радісні, сповнені казковості та чудес новорічні й різдвяні свята. Тож сьогодні оновлена площа Героїв стала місцем проведення святкового дійства. Свої вогні тут запалила головна новорічна ялинка Новомосковська.

Зі святом привітав всіх присутніх секретар міської ради Сергій Горошко та побажав злагоди, достатку, натхнення і впевненості у майбутньому. З привітаннями звернувся до присутніх і народний депутат України Вадим Нестеренко. Він зазначив, що Новий рік – це в першу чергу дитяче свято. А діти – це майбутнє нашої країни. Тож дорослі повинні дбати, щоб це майбутнє було світлим і допомагали дитячим мріям стати реальністю.

Весь вечір новомосковцям та гостям міста святкову атмосферу дарували вокальні та хореографічні колективи міста.

Яскравими вогнями святкового дива засяяла в Новомосковську новорічна красуня і наповнила наше місто чаруючою атмосферою зимових свят.

Фото події