В Новомосковську вшанували учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській атомній електростанції

14 грудня 2016 року в приміщенні Центру позашкільної роботи відбулися урочистості до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській атомній електростанції.

На заході були присутні: в.о. міського голови, секретар міської ради Сергій Горошко, заступник міського голови Валерій Ляшок, представники міськрайонної організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» та духовенство.

З вітальним словом до присутніх звернувся виконуючий обов’язки міського голови Сергій Горошко. Він подякував ліквідаторам за героїзм та мужність, сміливість та відвагу. Побажав благополуччя, миру та злагоди в родинах. Також Сергій Григорович вручив грамоти та цінні подарунки.

Настоятель Храму Пресвятої Богородиці Української Православної Церкви Київського Патріархату, отець Дмитрій також привітав героїв-ліквідаторів зі святом та відзначив Чорнобильців Благословенною грамотою керуючого Дніпропетровською єпархією, єпископа Симеона.

Голова МРГОІ «Союз Чорнобиль України» Валерій Гнідко долучився до привітань та подякував міській владі за допомогу Чорнобильцям міста у такий нелегкий для держави час.

Святкову атмосферу забезпечили виконавці управління культури та туризму і лауреати фестивалю «Чорнобильські мотиви».

Закінчився захід покладанням квітів до пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії.

Фото події