В Новомосковську вшанували пам'ять загиблого учасника АТО Віктора Мельникова

14 січня на подвір’ї закладу загальної середньої освіти №2 пройшов мітинг та покладання квітів до меморіальної дошки загиблому учаснику антитерористичної операції на Сході України Віктору Мельникову.

На заході були присутні заступники міського голови Костянтин Морозов та Ольга Тихонова, рідні загиблого героя, учасники антитерористичної операції, учнівська молодь та громадськість міста.

Мельников Віктор Валерійович – старший солдат.

Народився 14 січня 1992 року в м. Павлоград. У 2011 році закінчив Новомосковський технікум Національної металургійної академії України.

26 вересня 2013 року пішов служити за контрактом на посаду механіка-водія 25-ї окремої повітряно-десантної бригади.

Загинув 5 серпня 2014 року в боях під Шахтарськом.

Указом Президента України № 873/2014 від 14 листопада 2014 р., «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Сьогодні йому б виповнилось 27 років.

Фото події