В Новомосковську вшанували пам'ять загиблого учасника АТО Руслана Дубовика

27 вересня на подвір’ї загальноосвітньої школи №2 пройшов мітинг та покладання квітів до меморіальної дошки загиблому учаснику антитерористичної операції на Сході України Руслана Дубовика.

На заході були присутні секретар міської ради Сергій Горошко, заступник міського голови Валерій Ляшок, родичі загиблого героя, учасники антитерористичної операції, мешканці міста.

Руслан Вікторович Дубовик народився 27 вересня 1980 року в с. Хороше, Петропавлівського р-ну Дніпропетровської обл.

Атестат про середню освіту Руслан отримав у загальноосвітній школі №2 м. Новомосковська. Строкову службу проходив у Феодосії танкістом.

До лав Збройних Сил України був призваний 20 червня 2014 року на посаду водія відділення мостоукладчиків інженерно-саперного взводу танкового батальйону військової частини А1302.

Загинув 29 серпня 2014 р. під час виходу з Іловайського котла так званим «Зеленим коридором» на дорозі поміж с. Многопілля – с. Червоносільське – с. Осикове.

Указом Президента України № 9/2016 від 16 січня 2016 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

27 вересня йому мало б виповнитись 37 років.

Фото події