В Новомосковську вшанували пам'ять загиблого учасника АТО Максима Гребенюка

30 серпня на подвір’ї загальноосвітньої школи № 2 пройшов мітинг та покладання квітів до меморіальної дошки загиблого учасника антитерористичної операції на Сході України Максима Гребенюка.

На заході були присутні заступник міського голови Валерій Ляшок, родичі загиблого героя, мешканці міста

24 січня 2015 р. під час обстрілу російськими збройними формуваннями села Піски Ясинуватського району під Донецьком у результаті прямого попадання артилерійського снаряду загинув  Максим Гребенюк.

Він був одним з наймолодших бійців полку «Дніпро-1», вступивши в його ряди восени 2014 року, через рік після здобуття середньої освіти. Незважаючи на юний вік, він зміг проявити себе як професійний боєць, який готовий не просто рватися в пекло, а продумувати кожен крок і досягати мети. Його побратими кажуть: незважаючи на юність, він був відчайдушним воїном.

Максима Гребенюка немає серед нас майже три роки, але в серцях живе пам’ять про нього. Вічна пам’ять…

Указом Президента України від 15 травня 2015 року "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі" Гребенюк Максим Олегович нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

А ми пам’ятаємо, що сьогодні, 30 серпня, йому б виповнився 21 рік…

Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби