В Новомосковську вшанували пам'ять загиблого учасника АТО, Героя України Микити Ярового

1 лютого біля міського колегіуму №11 пройшов мітинг та покладання квітів до меморіальної дошки загиблому учаснику антитерористичної операції на Сході України, Герою України Микиті Яровому.

На заході були присутні представники міської влади, рідні загиблого героя, учасники антитерористичної операції, учнівська молодь та громадськість міста.

Яровой Микита Олександрович народився 2 лютого 1995 року.

У 2010 році закінчив Новомосковський колегіум №11. З 2010 по 2012 навчався у Запорізькому обласному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою. Вступив до Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного у Львові, яку закінчив в лютому 2016 за прискореним курсом.

У квітні 2016-го вирушив на фронт, де був призначений командиром 3-ї механізованої роти 1-го механізованого батальйону 54-ї окремої механізованої бригади. Наймолодший командир роти Микита Яровой ніс службу на одній з найнебезпечніших ділянок фронту, «Світлодарській дузі», в районі між смт Луганське та окупованим м. Дебальцеве. Командував взводно-опорним пунктом (ВОП) на передовій лінії оборони.

Загинув 18 грудня 2016 року поблизу с. Калинівка Бахмутського р-ну Донецької області від кулі снайпера.

Указом Президента України від 30 грудня 2016 року № 581/2016, «за виняткову мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», присвоєно звання «Герой України» (посмертно).

Вічна Слава Герою!

Фото події