В Новомосковську вшанували пам'ять загиблого учасника АТО Гавриіла Зелінського

17 вересня на подвір’ї колегіуму № 11 пройшов мітинг та покладання квітів до меморіальної дошки загиблому учаснику антитерористичної операції на Сході України Гавриіла Зелінського.

На заході були присутні секретар міської ради Сергій Горошко, заступник міського голови Валерій Ляшок, родичі загиблого героя, учасники антитерористичної операції, мешканці міста.

Учасник Київського та Дніпровського майдану, Гавриіл не залишився у стороні, коли в країні розпочалась антитерористична операція. Так він був зарахований до списків особового складу військової частини А-1302 в званні старшого лейтенанта, на посаду заступника командира механізованої роти.

Загинув 29-го серпня 2014 р під час виходу з Іловайського котла так званим «Зеленим коридором» на перехресті доріг з с. Побєда до с. Новокатеринівка.

Указом Президента України № 553/2015 від 22 вересня 2015 року, «за мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

17 вересня йому мало б виповнитись 41 рік.

Фото події